Продукція > BUK > BUK9660100A
BUK9660100A
Виробник:
на замовлення 8639 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BUK9660100A
Description: PFET, 26A I(D), 100V, 0.067OHM,.
Інші пропозиції BUK9660100A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BUK9660-100A Виробник : PHILIPS BUK9660-100A.pdf
BUK9660-100A BUK9660-100A Виробник : Nexperia USA Inc. BUK9660-100A.pdf Description: PFET, 26A I(D), 100V, 0.067OHM,