Продукція > NXP USA INC. > BUK9E04-30B,127
BUK9E04-30B,127
BUK9E04-30B,127 NXP USA Inc.
Виробник: NXP USA Inc.
Description: PFET, 75A I(D), 30V, 0.0044OHM,
на замовлення 811 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 258
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BUK9E04-30B,127 BUK9E04-30B,127 Виробник : NXP USA Inc. Description: MOSFET N-CH 30V 75A I2PAK