Продукція > NEXPERIA > BUK9K32-100EX
BUK9K32-100EX
BUK9K32-100EX Nexperia
3005997416455326buk9k32-100e.pdf
Виробник: Nexperia
Trans MOSFET N-CH 100V 26A Automotive AEC-Q101 8-Pin LFPAK-D T/R
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 349
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET 2N-CH 100V 26A LFPAK56D, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1205, 8-LFPAK56, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 2 N-Channel (Dual), Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), Power - Max: 64W, Drain to Source Voltage (Vdss): 100V, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 26A, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 3168pF @ 25V, Rds On (Max) @ Id, Vgs: 31mOhm @ 5A, 10V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 27.3nC @ 5V, FET Feature: Logic Level Gate, Vgs(th) (Max) @ Id: 2.1V @ 1mA, Supplier Device Package: LFPAK56D, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BUK9K32-100EX BUK9K32-100EX Виробник : Nexperia 3005997416455326buk9k32-100e.pdf Trans MOSFET N-CH 100V 26A Automotive AEC-Q101 8-Pin LFPAK-D T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
BUK9K32-100EX BUK9K32-100EX Виробник : Nexperia BUK9K32-100E.pdf MOSFETs SOT1205 100V 26A N-CH
Мінімальне замовлення: 6
BUK9K32-100EX BUK9K32-100EX Виробник : Nexperia USA Inc. BUK9K32-100E.pdf Description: MOSFET 2N-CH 100V 26A LFPAK56D
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-1205, 8-LFPAK56
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 2 N-Channel (Dual)
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
Power - Max: 64W
Drain to Source Voltage (Vdss): 100V
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 26A
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 3168pF @ 25V
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 31mOhm @ 5A, 10V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 27.3nC @ 5V
FET Feature: Logic Level Gate
Vgs(th) (Max) @ Id: 2.1V @ 1mA
Supplier Device Package: LFPAK56D
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 334 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 64W
FET Feature: Logic Level Gate
Vgs(th) (Max) @ Id: 2.1V @ 1mA