BV202S18005
BV202S18005 Zettler Magnetics
EE20_05.pdf
Виробник: Zettler Magnetics
Description: 230V INPUT 0.5VA PWR XFMR
Packaging: Tube
Size / Dimension: 24.00mm L x 23.00mm W
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 0.5VA
Voltage - Isolation: 4200Vrms
Current - Output (Max): 27.8mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 19.50mm
Voltage - Secondary (Full Load): 18V
Center Tap: No
на замовлення 360 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 230V INPUT 0.5VA PWR XFMR, Packaging: Tube, Size / Dimension: 24.00mm L x 23.00mm W, Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 0.5VA, Voltage - Isolation: 4200Vrms, Current - Output (Max): 27.8mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 19.50mm, Voltage - Secondary (Full Load): 18V, Center Tap: No.