Продукція > ZETTLER > BV202S24003A
BV202S24003A
BV202S24003A ZETTLER
EE20 0,35VA.pdf
Виробник: ZETTLER
Category: PCB transformers
Description: Transformer: encapsulated; 0.35VA; 230VAC; 24V; PCB; 24x16x23mm
Type of transformer: encapsulated
Primary voltage: 230V AC
Secondary voltage 1: 24V
Mounting: PCB
Body dimensions: 24x16x23mm
Power: 0.35VA
Primary winding terminals: 1-4
Secondary winding terminals: 6-7
Thermal class: T 50B
на замовлення 192 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 115V INPUT 0.35VA PWR XFMR, Packaging: Tube, Size / Dimension: 24.00mm L x 23.00mm W, Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 0.35VA, Voltage - Isolation: 4200Vrms, Current - Output (Max): 14.6mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 16.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): 24V, Center Tap: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BV202S24003A BV202S24003A Виробник : Zettler Magnetics EE20_35.pdf Description: 115V INPUT 0.35VA PWR XFMR
Packaging: Tube
Size / Dimension: 24.00mm L x 23.00mm W
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 0.35VA
Voltage - Isolation: 4200Vrms
Current - Output (Max): 14.6mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 16.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): 24V