Продукція > ZETTLER > BV302S12006
BV302S12006
BV302S12006 ZETTLER
EI30 0,6VA.pdf
Виробник: ZETTLER
Category: PCB transformers
Description: Transformer: encapsulated; 0.6VA; 230VAC; 12V; 50mA; PCB
Secondary winding terminals: 7-9
Type of transformer: encapsulated
Mounting: PCB
Thermal class: T 70B
Body dimensions: 32.8x27.8x15.4mm
Secondary winding current 1: 50mA
Power: 0.6VA
Secondary voltage 1: 12V
Primary voltage: 230V AC
Primary winding terminals: 1-5
на замовлення 449 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 230V INPUT 0.6VA PWR XFMR, Packaging: Tube, Size / Dimension: 32.80mm L x 27.80mm W, Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 0.6VA, Voltage - Isolation: 4200Vrms, Current - Output (Max): 50mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 15.40mm, Voltage - Secondary (Full Load): 12V, Center Tap: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BV302S12006 BV302S12006 Виробник : Zettler Magnetics EI30_06.pdf Description: 230V INPUT 0.6VA PWR XFMR
Packaging: Tube
Size / Dimension: 32.80mm L x 27.80mm W
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 0.6VA
Voltage - Isolation: 4200Vrms
Current - Output (Max): 50mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 15.40mm
Voltage - Secondary (Full Load): 12V