Продукція > ZETTLER > BV302S12010
BV302S12010
BV302S12010 ZETTLER
EI30 1,0VA.pdf
Виробник: ZETTLER
Category: PCB transformers
Description: Transformer: encapsulated; 1VA; 230VAC; 12V; 83mA; PCB
Body dimensions: 32.8x27.8x22.3mm
Mounting: PCB
Secondary winding current 1: 83mA
Power: 1VA
Secondary voltage 1: 12V
Primary voltage: 230V AC
Type of transformer: encapsulated
Thermal class: T 70B
на замовлення 394 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR 1VA TH, Packaging: Tube, Size / Dimension: 32.80mm L x 27.80mm W, Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 1VA, Voltage - Isolation: 4200Vrms, Current - Output (Max): 83mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 0.878" (22.30mm), Voltage - Secondary (Full Load): 12V, Center Tap: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BV302S12010 BV302S12010 Виробник : Zettler Magnetics EI30_1.pdf Description: PWR XFMR 1VA TH
Packaging: Tube
Size / Dimension: 32.80mm L x 27.80mm W
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 1VA
Voltage - Isolation: 4200Vrms
Current - Output (Max): 83mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 0.878" (22.30mm)
Voltage - Secondary (Full Load): 12V