Продукція > ZETTLER > BV302S12015ZU
BV302S12015ZU
BV302S12015ZU ZETTLER
EI30_15.pdf
Виробник: ZETTLER
Category: PCB transformers
Description: Transformer: encapsulated; 1.5VA; 230VAC; 12V; 125mA; PCB
Body dimensions: 32.8x27.8x24.4mm
Mounting: PCB
Secondary winding current 1: 125mA
Power: 1.5VA
Secondary voltage 1: 12V
Primary voltage: 230V AC
Electrical insulation strength: 4.2kV/60s
Type of transformer: encapsulated
Thermal class: T 70B
на замовлення 3279 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: PCB transformers, Description: Transformer: encapsulated; 1.5VA; 230VAC; 12V; 125mA; PCB, Body dimensions: 32.8x27.8x24.4mm, Mounting: PCB, Secondary winding current 1: 125mA, Power: 1.5VA, Secondary voltage 1: 12V, Primary voltage: 230V AC, Electrical insulation strength: 4.2kV/60s, Primary winding terminals: 1-5, Secondary winding terminals: 7-9, Type of transformer: encapsulated, Thermal class: T 70B.