Продукція > ZETTLER > BV302S15020
BV302S15020
BV302S15020 ZETTLER
EI30 2,0VA.pdf
Виробник: ZETTLER
Category: PCB transformers
Description: Transformer: encapsulated; 2VA; 230VAC; 15V; 133mA; PCB
Secondary winding terminals: 7-9
Type of transformer: encapsulated
Mounting: PCB
Thermal class: T 70B
Body dimensions: 32.8x27.8x27.4mm
Secondary winding current 1: 133mA
Power: 2VA
Secondary voltage 1: 15V
Primary voltage: 230V AC
Primary winding terminals: 1-5
на замовлення 33 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2VA PWR XFMR 50/60HZ, Packaging: Tube, Size / Dimension: 32.80mm L x 27.80mm W, Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 2VA, Voltage - Isolation: 4200Vrms, Current - Output (Max): 133mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 27.40mm, Voltage - Secondary (Full Load): 15V, Center Tap: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BV302S15020 BV302S15020 Виробник : Zettler Magnetics EI30_2.pdf Description: 2VA PWR XFMR 50/60HZ
Packaging: Tube
Size / Dimension: 32.80mm L x 27.80mm W
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 2VA
Voltage - Isolation: 4200Vrms
Current - Output (Max): 133mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 27.40mm
Voltage - Secondary (Full Load): 15V