Продукція > ZETTLER > BV302S15028
BV302S15028
BV302S15028 ZETTLER
EI30 2,8VA.pdf
Виробник: ZETTLER
Category: PCB transformers
Description: Transformer: encapsulated; 2.8VA; 230VAC; 15V; 187mA; PCB
Secondary winding terminals: 7-9
Type of transformer: encapsulated
Mounting: PCB
Thermal class: T 70B
Body dimensions: 32.8x27.8x29.8mm
Secondary winding current 1: 187mA
Power: 2.8VA
Secondary voltage 1: 15V
Primary voltage: 230V AC
Primary winding terminals: 1-5
на замовлення 118 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: PCB transformers, Description: Transformer: encapsulated; 2.8VA; 230VAC; 15V; 187mA; PCB, Secondary winding terminals: 7-9, Type of transformer: encapsulated, Mounting: PCB, Thermal class: T 70B, Body dimensions: 32.8x27.8x29.8mm, Secondary winding current 1: 187mA, Power: 2.8VA, Secondary voltage 1: 15V, Primary voltage: 230V AC, Primary winding terminals: 1-5.