BV302S18023
BV302S18023 Zettler Magnetics
EI30_23.pdf
Виробник: Zettler Magnetics
Description: 2.3VA PWR XFMR 50/60HZ
Packaging: Tube
Size / Dimension: 32.80mm L x 27.80mm W
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 2.3VA
Voltage - Isolation: 4200Vrms
Current - Output (Max): 128mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 29.80mm
Voltage - Secondary (Full Load): 18V
Center Tap: No
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.3VA PWR XFMR 50/60HZ, Packaging: Tube, Size / Dimension: 32.80mm L x 27.80mm W, Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 2.3VA, Voltage - Isolation: 4200Vrms, Current - Output (Max): 128mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 29.80mm, Voltage - Secondary (Full Load): 18V, Center Tap: No.