BV302S24006
BV302S24006 Zettler Magnetics
EI30_06.pdf
Виробник: Zettler Magnetics
Description: 230V INPUT 0.6VA PWR XFMR
Packaging: Tube
Size / Dimension: 32.80mm L x 27.80mm W
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 0.6VA
Voltage - Isolation: 4200Vrms
Current - Output (Max): 25mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 15.40mm
Voltage - Secondary (Full Load): 24V
Center Tap: No
на замовлення 277 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 230V INPUT 0.6VA PWR XFMR, Packaging: Tube, Size / Dimension: 32.80mm L x 27.80mm W, Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 0.6VA, Voltage - Isolation: 4200Vrms, Current - Output (Max): 25mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 15.40mm, Voltage - Secondary (Full Load): 24V, Center Tap: No.