Продукція > ZETTLER > BV302S24028
BV302S24028
BV302S24028 ZETTLER
EI30 2,8VA.pdf
Виробник: ZETTLER
Category: PCB transformers
Description: Transformer: encapsulated; 2.8VA; 230VAC; 24V; 117mA; PCB
Thermal class: T 70B
Body dimensions: 32.8x27.8x29.8mm
Secondary winding current 1: 117mA
Power: 2.8VA
Secondary voltage 1: 24V
Primary voltage: 230V AC
Primary winding terminals: 1-5
Secondary winding terminals: 7-9
на замовлення 42 шт:
Написати відгук
Description: 2.8VA PWR XFMR 50/60HZ, Packaging: Tube, Size / Dimension: 32.80mm L x 27.80mm W, Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 2.8VA, Voltage - Isolation: 4200Vrms, Current - Output (Max): 117mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 29.80mm, Voltage - Secondary (Full Load): 9V, Center Tap: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BV302S24028 BV302S24028 Виробник : Zettler Magnetics EI30_28.pdf Description: 2.8VA PWR XFMR 50/60HZ
Packaging: Tube
Size / Dimension: 32.80mm L x 27.80mm W
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 2.8VA
Voltage - Isolation: 4200Vrms
Current - Output (Max): 117mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 29.80mm
Voltage - Secondary (Full Load): 9V