BW-40N100W+
BW-40N100W+ Mini-Circuits
BW-40N100W+.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Description: FXD ATTEN /N /40DB 100W ROHS
Power (Watts): 100W
Packaging: Box
Package / Case: N-Type In-Line Module
Attenuation Value: 40dB
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 4 GHz
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FXD ATTEN /N /40DB 100W ROHS, Power (Watts): 100W, Packaging: Box, Package / Case: N-Type In-Line Module, Attenuation Value: 40dB, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 4 GHz.
Інші пропозиції BW-40N100W+
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BW-40N100W+ BW-40N100W%2B.pdf Код виробника: BW-40N100W+ DC - 4 GHz 40 dB 100W Type N - Male/Fem Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт
товару немає в наявності
BW-40N100W+ BW-40N100W+ Виробник : Mini-Circuits BW_40N100W.pdf Attenuators - Interconnects FXD ATTEN /N/40dB 120W RoHS