Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWCM0011070515NGH8
BWCM0011070515NGH8
BWCM0011070515NGH8 Pulse Electronics
BWCM0011070515NGH8
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.043" L x 0.028" W (1.10mm x 0.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 114mOhm Max
Q @ Freq: 31 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.5GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 1.15 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.043" L x 0.028" W (1.10mm x 0.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 114mOhm Max, Q @ Freq: 31 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.5GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 15 nH, Current Rating (Amps): 1.15 A.