Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWCM001207072N4C00
BWCM001207072N4C00
BWCM001207072N4C00 Pulse Electronics
BWCM_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.028" W (1.19mm x 0.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 15GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.026" (0.66mm)
Inductance: 2.4 nH
Current Rating (Amps): 850 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.047" L x 0.028" W (1.19mm x 0.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 15GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.026" (0.66mm), Inductance: 2.4 nH, Current Rating (Amps): 850 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 20 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0402
Inductance: 2.4 nH
Current Rating (Amps): 850 mA