Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWCS0012070710NG00
BWCS0012070710NG00
BWCS0012070710NG00 PULSE ELECTRONICS
YAGO-S-A0012184094-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - BWCS0012070710NG00 - Drahtgewickelte Induktivität, 10 nH, 0.2 ohm, 3.9 GHz, 480 mA, BWCS Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.66mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: 2%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.2ohm
Bauform - Induktivität: 1.19mm x 0.64mm x 0.66mm
Eigenresonanzfrequenz: 3.9GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 480mA
Produktlänge: 1.19mm
euEccn: NLR
Produktpalette: BWCS Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.64mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 244
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BWCS0012070710NG00 - Drahtgewickelte Induktivität, 10 nH, 0.2 ohm, 3.9 GHz, 480 mA, BWCS Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.66mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: 2%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.2ohm, Bauform - Induktivität: 1.19mm x 0.64mm x 0.66mm, Eigenresonanzfrequenz: 3.9GHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Keramik, DC-Nennstrom: 480mA, Produktlänge: 1.19mm, euEccn: NLR, Produktpalette: BWCS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.64mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWCS0012070710NG00 BWCS0012070710NG00 Виробник : PULSE ELECTRONICS YAGO-S-A0012184094-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PULSE ELECTRONICS - BWCS0012070710NG00 - Drahtgewickelte Induktivität, 10 nH, 0.2 ohm, 3.9 GHz, 480 mA, BWCS Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.66mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10nH
Induktivitätstoleranz: 2%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.2ohm
Eigenresonanzfrequenz: 3.9GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 480mA
Produktlänge: 1.19mm
euEccn: NLR
Produktpalette: BWCS Series
Produktbreite: 0.64mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
BWCS0012070710NG00 BWCS0012070710NG00 Виробник : Pulse Electronics BWCS0012070710NG00 Description: FIXED IND 10NH 480MA 200 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.028" W (1.19mm x 0.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 21 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 3.9GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.026" (0.66mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 480 mA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 21 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 480 mA
Мінімальне замовлення: 37
BWCS0012070710NG00 BWCS0012070710NG00 Виробник : Pulse Electronics BWCS_Series.pdf RF Inductors - SMD 10nH RDC=0.20Ohms 480mA