Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWCS0012070712NG00
BWCS0012070712NG00
BWCS0012070712NG00 Pulse Electronics
BWCS0012070712NG00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 12NH 640MA 120 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.028" W (1.19mm x 0.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Q @ Freq: 24 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 3.6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.026" (0.66mm)
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 640 mA
на замовлення 2365 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12NH 640MA 120 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.047" L x 0.028" W (1.19mm x 0.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Q @ Freq: 24 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 3.6GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.026" (0.66mm), Inductance: 12 nH, Current Rating (Amps): 640 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWCS0012070712NG00 BWCS0012070712NG00 Виробник : Pulse Electronics BWCS0012070712NG00 Description: FIXED IND 12NH 640MA 120 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 24 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0402
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 640 mA
товару немає в наявності
BWCS0012070712NG00 BWCS0012070712NG00 Виробник : Pulse Electronics BWCS_Series-2853814.pdf RF Inductors - SMD 12nH RDC=0.12Ohms 640mA
товару немає в наявності
BWCS0012070712NG00 BWCS0012070712NG00 Виробник : Yageo BWCS_Series-2089734.pdf Fixed Inductors 0402 12nH