Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWCS001207073N3H00
BWCS001207073N3H00
BWCS001207073N3H00 Pulse Electronics
BWCS001207073N3H00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 3.3NH 840MA 66MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.028" W (1.19mm x 0.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm Max
Q @ Freq: 19 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 7GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.026" (0.66mm)
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 840 mA
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3NH 840MA 66MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.047" L x 0.028" W (1.19mm x 0.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 66mOhm Max, Q @ Freq: 19 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 7GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.026" (0.66mm), Inductance: 3.3 nH, Current Rating (Amps): 840 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWCS001207073N3H00 BWCS001207073N3H00 Виробник : Pulse Electronics BWCS001207073N3H00 Description: FIXED IND 3.3NH 840MA 66MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±3%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 19 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0402
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 840 mA