Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLD001810102R2K00
BWLD001810102R2K00
BWLD001810102R2K00 Pulse Electronics
BWLD001810102R2K00
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.071" L x 0.039" W (1.80mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 560mOhm
Q @ Freq: 16 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 82MHz
Current - Saturation (Isat): 580mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.071" L x 0.039" W (1.80mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 560mOhm, Q @ Freq: 16 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 82MHz, Current - Saturation (Isat): 580mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 560mOhm
Q @ Freq: 16 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH