Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLD00241715100K00
BWLD00241715100K00
BWLD00241715100K00 Pulse Electronics
BWLD00241715100K00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 900 MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.094" L x 0.068" W (2.40mm x 1.72mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 900mOhm
Q @ Freq: 18 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 25MHz
Current - Saturation (Isat): 290mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 900 MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.094" L x 0.068" W (2.40mm x 1.72mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 900mOhm, Q @ Freq: 18 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 25MHz, Current - Saturation (Isat): 290mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWLD00241715100K00 BWLD00241715100K00 Виробник : Pulse Electronics BWLD00241715100K00 Description: FIXED IND 10UH 900 MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 900mOhm
Q @ Freq: 18 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH