Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLM001810094N9D00
BWLM001810094N9D00
BWLM001810094N9D00 Pulse Electronics
BWLM_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Tolerance: ±0.5nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.071" L x 0.039" W (1.80mm x 1.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 2.3GHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.9 nH
Current Rating (Amps): 2.6 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±0.5nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.071" L x 0.039" W (1.80mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 2.3GHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.9 nH, Current Rating (Amps): 2.6 A.