Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLS00161109100K00
BWLS00161109100K00
BWLS00161109100K00 Pulse Electronics
BWLS00161109100K00
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.043" W (1.60mm x 1.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 4.8Ohm Max
Q @ Freq: 19 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.043" W (1.60mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 4.8Ohm Max, Q @ Freq: 19 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 19 @ 7.9MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 300 mA