Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLS001611092R2K00
BWLS001611092R2K00
BWLS001611092R2K00 Pulse Electronics
BWLS001611092R2K00
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.043" W (1.60mm x 1.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Q @ Freq: 17 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 140MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 2970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.043" W (1.60mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Q @ Freq: 17 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 140MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 17 @ 7.9MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 500 mA