Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLS00161109R56J00
BWLS00161109R56J00
BWLS00161109R56J00 Pulse Electronics
BWLS00161109R56J00
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.043" W (1.60mm x 1.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 440mOhm Max
Q @ Freq: 17 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 600MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 850 mA
на замовлення 7588 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.043" W (1.60mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 440mOhm Max, Q @ Freq: 17 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 600MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Active, Inductance: 560 nH, Current Rating (Amps): 850 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 17 @ 7.9MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 850 mA