Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLS00241715470J00
BWLS00241715470J00
BWLS00241715470J00 Pulse Electronics
BWLS00241715470J00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 47UH 180MA 14.5 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.094" L x 0.068" W (2.40mm x 1.72mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 14.5Ohm Max
Q @ Freq: 16 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 180 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 180MA 14.5 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.094" L x 0.068" W (2.40mm x 1.72mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 14.5Ohm Max, Q @ Freq: 16 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 180 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWLS00241715470J00 BWLS00241715470J00 Виробник : Pulse Electronics BWLS00241715470J00 Description: FIXED IND 47UH 180MA 14.5 OHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 16 @ 2.5MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 180 mA