Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLS003025222R7J00
BWLS003025222R7J00
BWLS003025222R7J00 Pulse Electronics
BWLS003025222R7J00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.7UH 950MA 1 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (2.99mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 51 @ 50MHz
Frequency - Self Resonant: 200MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 950 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 950MA 1 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (2.99mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 51 @ 50MHz, Frequency - Self Resonant: 200MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 950 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWLS003025222R7J00 BWLS003025222R7J00 Виробник : Pulse Electronics BWLS003025222R7J00 Description: FIXED IND 2.7UH 950MA 1 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 51 @ 50MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 950 mA