Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLT00373110220K00
BWLT00373110220K00
BWLT00373110220K00 Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.148" L x 0.122" W (3.75mm x 3.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 5.2Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 350mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.148" L x 0.122" W (3.75mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 5.2Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 350mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH.