Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWNL00241715330J00
BWNL00241715330J00
BWNL00241715330J00 Pulse Electronics
DATASHEET_BWNL00292522-SERIES
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 33UH 70MA 10 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.094" L x 0.068" W (2.40mm x 1.72mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 10Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 17MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 70 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 70MA 10 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.094" L x 0.068" W (2.40mm x 1.72mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 10Ohm Max, Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 17MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 70 mA.