Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWQC003225161R0TH1
BWQC003225161R0TH1
BWQC003225161R0TH1 Pulse Electronics
BWQC_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 45mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 45mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A