Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWQC003225202R2ML1
BWQC003225202R2ML1
BWQC003225202R2ML1 Pulse Electronics
BWQC003225202R2ML1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 790MA 97 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 97mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 64MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 790 mA
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 790MA 97 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 97mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 64MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 790 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWQC003225202R2ML1 BWQC003225202R2ML1 Виробник : Pulse Electronics BWQC003225202R2ML1 Description: FIXED IND 2.2UH 790MA 97 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 790 mA