Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWQC00453226331K00
BWQC00453226331K00
BWQC00453226331K00 Pulse Electronics
BWQC00453226331K00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 330UH 100MA 6.8 OHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.142" W (4.50mm x 3.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.8Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 3.6MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 100 mA
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 100MA 6.8 OHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.142" W (4.50mm x 3.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.8Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 3.6MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 100 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWQC00453226331K00 BWQC00453226331K00 Виробник : Pulse Electronics BWQC00453226331K00 Description: FIXED IND 330UH 100MA 6.8 OHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 100 mA