Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVC004040184R7M00
BWVC004040184R7M00
BWVC004040184R7M00 Pulse Electronics
BWVC004040184R7M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 77mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.62 A
на замовлення 7200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 77mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.8A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.62 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Supplier Device Package: 1616
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.62 A