Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVF00252010100M00
BWVF00252010100M00
BWVF00252010100M00 Pulse Electronics
BWVF00252010100M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 700MA 535MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 535mOhm
Current - Saturation (Isat): 600mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 1417 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 700MA 535MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 535mOhm, Current - Saturation (Isat): 600mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVF00252010100M00 BWVF00252010100M00 Виробник : Pulse Electronics BWVF_Series-2089850.pdf Power Inductors - SMD 10uH RDC=0.535Ohms 0.70A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
BWVF00252010100M00 BWVF00252010100M00 Виробник : Pulse Electronics BWVF00252010100M00 Description: FIXED IND 10UH 700MA 535MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 535mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA