Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVF00252012100M00
BWVF00252012100M00
BWVF00252012100M00 Pulse Electronics
BWVF00252012100M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 700MA 385 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 385mOhm
Current - Saturation (Isat): 880mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BWVF00252012100M00 - Leistungsinduktivität (SMD), 10 µH, 700 mA, Geschirmt, 880 mA, BWVF Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.385ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 2.5mm x 2mm x 1.2mm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 700mA, Sättigungsstrom (Isat): 880mA, Produktlänge: 2.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: BWVF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 2mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVF00252012100M00 BWVF00252012100M00 Виробник : Pulse Electronics BWVF00252012100M00 Description: FIXED IND 10UH 700MA 385 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 385mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
BWVF00252012100M00 BWVF00252012100M00 Виробник : Pulse Electronics BWVF_Series.pdf Power Inductors - SMD 10uH RDC=0.385Ohms 0.70A
Мінімальне замовлення: 21
BWVF00252012100M00 BWVF00252012100M00 Виробник : PULSE ELECTRONICS BWVF00252012100M00 Description: PULSE ELECTRONICS - BWVF00252012100M00 - Leistungsinduktivität (SMD), 10 µH, 700 mA, Geschirmt, 880 mA, BWVF Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.385ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 2.5mm x 2mm x 1.2mm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 700mA
Sättigungsstrom (Isat): 880mA
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: BWVF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 2mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2 шт:
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.385ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 700mA
Sättigungsstrom (Isat): 880mA
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: BWVF Series
Produktbreite: 2mm