Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVF00252012220M00
BWVF00252012220M00
BWVF00252012220M00 Pulse Electronics
BWVF00252012220M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 530MA 810 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 810mOhm
Current - Saturation (Isat): 550mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 530 mA
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 530MA 810 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 810mOhm, Current - Saturation (Isat): 550mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 530 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVF00252012220M00 BWVF00252012220M00 Виробник : Pulse Electronics BWVF00252012220M00 Description: FIXED IND 22UH 530MA 810 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 810mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 530 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
BWVF00252012220M00 BWVF00252012220M00 Виробник : Pulse Electronics BWVF_Series-2089850.pdf Power Inductors - SMD 22uH RDC=0.81Ohms 0.53A