Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVF003030102R2M00
BWVF003030102R2M00
BWVF003030102R2M00 Pulse Electronics
BWVF003030102R2M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 100MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 100MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVF003030102R2M00 BWVF003030102R2M00 Виробник : Pulse Electronics BWVF003030102R2M00 Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 100MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 100mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
BWVF003030102R2M00 BWVF003030102R2M00 Виробник : Pulse Electronics BWVF_Series.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH RDC=0.100Ohms 1.40A