Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVF00303015470M00
BWVF00303015470M00
BWVF00303015470M00 Pulse Electronics
BWVF00303015470M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.5Ohm
Current - Saturation (Isat): 460mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1212
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 370 mA
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.5Ohm, Current - Saturation (Isat): 460mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1212, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 370 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 1.5Ohm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1212
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 370 mA