Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVF004040182R2M00
BWVF004040182R2M00
BWVF004040182R2M00 Pulse Electronics
BWVF004040182R2M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 47mOhm
Current - Saturation (Isat): 3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 47mOhm, Current - Saturation (Isat): 3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVF004040182R2M00 BWVF004040182R2M00 Виробник : Pulse Electronics BWVF004040182R2M00 Description: FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 47mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A