Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVH002016102R2TH1
BWVH002016102R2TH1
BWVH002016102R2TH1 Pulse Electronics
BWVH002016102R2TH1
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 205mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 970 mA
на замовлення 1948 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 205mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 970 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 205mOhm
Supplier Device Package: 0806
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 970 mA