Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVH002520102R2MH1
BWVH002520102R2MH1
BWVH002520102R2MH1 Pulse Electronics
BWVH002520102R2MH1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 135MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 135mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
на замовлення 1691 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 135MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 135mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVH002520102R2MH1 BWVH002520102R2MH1 Виробник : Pulse Electronics BWVH002520102R2MH1 Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 135MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 135mOhm
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
товару немає в наявності
BWVH002520102R2MH1 BWVH002520102R2MH1 Виробник : Pulse Electronics BWVH_Series.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH RDC=0.135Ohms 1400mA