Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVH002520122R2MH1
BWVH002520122R2MH1
BWVH002520122R2MH1 Pulse Electronics
BWVH002520122R2MH1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 2A 99 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 99mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.2A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2A 99 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 99mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.2A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVH002520122R2MH1 BWVH002520122R2MH1 Виробник : Pulse Electronics BWVH002520122R2MH1 Description: FIXED IND 2.2UH 2A 99 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 99mOhm
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
BWVH002520122R2MH1 BWVH002520122R2MH1 Виробник : Pulse Electronics BWVH_Series-2089872.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH RDC=0.099Ohms 2000mA