Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS00404018150M00
BWVS00404018150M00
BWVS00404018150M00 Pulse Electronics
BWVS00404018150M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 1A 250 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 314 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 1A 250 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS00404018150M00 BWVS00404018150M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS00404018150M00 Description: FIXED IND 15UH 1A 250 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 250mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1 A