Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS004040182R2M00
BWVS004040182R2M00
BWVS004040182R2M00 Pulse Electronics
BWVS004040182R2M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 2.5A 60 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BWVS004040182R2M00 - Leistungsinduktivität (SMD), 2.2 µH, 2.5 A, Geschirmt, 2.8 A, BWVS Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 2.2µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.06ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 4mm x 4mm x 1.8mm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 2.5A, Sättigungsstrom (Isat): 2.8A, Produktlänge: 4mm, euEccn: NLR, Produktpalette: BWVS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 4mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS004040182R2M00 BWVS004040182R2M00 Виробник : PULSE ELECTRONICS BWVS004040182R2M00 Description: PULSE ELECTRONICS - BWVS004040182R2M00 - Leistungsinduktivität (SMD), 2.2 µH, 2.5 A, Geschirmt, 2.8 A, BWVS Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.06ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 4mm x 4mm x 1.8mm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 2.5A
Sättigungsstrom (Isat): 2.8A
Produktlänge: 4mm
euEccn: NLR
Produktpalette: BWVS Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 4mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 230 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
BWVS004040182R2M00 BWVS004040182R2M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS004040182R2M00 Description: FIXED IND 2.2UH 2.5A 60 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 60mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
Мінімальне замовлення: 15
BWVS004040182R2M00 BWVS004040182R2M00 Виробник : Pulse Electronics datasheet_bwvs_1722185903-3105776.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH RDC=60mOhms 2.5A
Мінімальне замовлення: 15
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.06ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 2.5A
Sättigungsstrom (Isat): 2.8A
Produktlänge: 4mm
euEccn: NLR
Produktpalette: BWVS Series
Produktbreite: 4mm