Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS00404018470M00
BWVS00404018470M00
BWVS00404018470M00 Pulse Electronics
BWVS00404018470M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 47UH 560MA 720MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 720mOhm
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 560 mA
на замовлення 7200 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 560MA 720MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 720mOhm, Current - Saturation (Isat): 700mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 560 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS00404018470M00 BWVS00404018470M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS00404018470M00 Description: FIXED IND 47UH 560MA 720MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 720mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 560 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
BWVS00404018470M00 BWVS00404018470M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS_Series-2943947.pdf Power Inductors - SMD 47uH RDC=720mOhms .56A