Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS004040186R8M00
BWVS004040186R8M00
BWVS004040186R8M00 Pulse Electronics
BWVS004040186R8M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 1.5A 110MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.5A 110MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS004040186R8M00 BWVS004040186R8M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS004040186R8M00 Description: FIXED IND 6.8UH 1.5A 110MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 110mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 1250 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
BWVS004040186R8M00 BWVS004040186R8M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS_Series-2943947.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH RDC=110mOhms 1.5A