Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS005050206R8M00
BWVS005050206R8M00
BWVS005050206R8M00 Pulse Electronics
BWVS005050206R8M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 1.8A 90 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.8A 90 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS005050206R8M00 BWVS005050206R8M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS005050206R8M00 Description: FIXED IND 6.8UH 1.8A 90 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 90mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
BWVS005050206R8M00 BWVS005050206R8M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS005050206R8M00 Power Inductors - SMD 6.8uH RDC=90mOhms 1.8A