Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS005050402R2M00
BWVS005050402R2M00
BWVS005050402R2M00 Pulse Electronics
BWVS005050402R2M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 3.7A 21 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 21mOhm
Current - Saturation (Isat): 5.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 3.7A 21 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 21mOhm, Current - Saturation (Isat): 5.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS005050402R2M00 BWVS005050402R2M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS005050402R2M00 Description: FIXED IND 2.2UH 3.7A 21 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 21mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
BWVS005050402R2M00 BWVS005050402R2M00 Виробник : Pulse Electronics datasheet_bwvs_1722185903-3105811.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH RDC=21mOhms 3.7A