Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS006060281R5T00
BWVS006060281R5T00
BWVS006060281R5T00 Pulse Electronics
BWVS006060281R5T00
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 16mOhm
Current - Saturation (Isat): 5.67A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 4.32 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 16mOhm, Current - Saturation (Isat): 5.67A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 4.32 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 16mOhm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2424
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 4.32 A