Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS006060282R2M00
BWVS006060282R2M00
BWVS006060282R2M00 Pulse Electronics
BWVS006060282R2M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 4A 20 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm
Current - Saturation (Isat): 5.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 4A 20 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm, Current - Saturation (Isat): 5.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS006060282R2M00 BWVS006060282R2M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS006060282R2M00 Power Inductors - SMD 606028 2.2uH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
BWVS006060282R2M00 BWVS006060282R2M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS006060282R2M00 Description: FIXED IND 2.2UH 4A 20 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 20mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 4 A